Çanakkale Belediye Başkanı, Ülgür Gökhan ve beraberindeki ekibini müzemizde ağırladık. Çalışmalarımız hakkında be bölge turizmine olan katkılarımızı konusunda bilgi verdik.
Çanakkale Belediye Başkanı, Ülgür Gökhan ve beraberindeki ekibini müzemizde ağırladık. Çalışmalarımız hakkında be bölge turizmine olan katkılarımızı konusunda bilgi verdik.
30 Mart 2018 tarihinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi TÖMER’de eğitim gören uluslar arası öğrenciler Yerbilimleri Doğa ve Tarih Müzesini ziyaret etti.
Rektörümüz Prof.Dr. Cüneyt Erenoğlu ve Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Evren Karayel Gökkaya müzemizi ziyaret etti. Hayallerimizden bahsettik, destek sözü aldık.
Prof Dr Yücel Yılmaz’ı ağırladık. Müzemiz konferans etkinliği kapsamında “Batı Uygarlığının Kökeninde Anadolu’nun Derin İzleri ( Tarih-Mitoloji- Jeoloji)” başlıklı konferans Sayın Prof. […]
Manisa Çukurova Kimya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 30.04.2015 Tarihinde Çanakkale gezileri kapsamında Yer Bilimleri ve Doğa Tarihi Müzesini değerli hocaları […]