Dr Ayten Çalık Müzeyi tanıtan bir seminer ile etkinlikte yer almıştır.
Dr Ayten Çalık Müzeyi tanıtan bir seminer ile etkinlikte yer almıştır.
web adresimiz ybm.org.tr olarak güncelleniyor
30 Mart 2018 tarihinde Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi TÖMER’de eğitim gören uluslar arası öğrenciler Yerbilimleri Doğa ve Tarih Müzesini ziyaret etti.
Rektörümüz Prof.Dr. Cüneyt Erenoğlu ve Rektör Yardımcımız Prof.Dr. Evren Karayel Gökkaya müzemizi ziyaret etti. Hayallerimizden bahsettik, destek sözü aldık.
Lapseki Adatepe Ortaokulu öğrencileri öğretmenleri eşliğinde 20.01.2016 tarihinde Yer Bilimleri ve Doğa tarihi müzesini ziyaret ettiler. Müzeyi büyük bir ilgi ile gezen […]